Klāvs Mellis

"KVADRIFRONĀ un arī šur tur citur mēdzu rakstīt, režisēt un aktierēt, maketēt un fotošopēt, drusku programmēt, plānot, vadīt un domāt par visādiem procesiem. Kopumā man ļoti patīk to visu darīt, bet dažreiz liekas, ka varētu darīt arī nedaudz mazāk. Jo man patīk arī daudz citas lietas: garšīgi paēst, paballēties, izgulēties, glaudīt zvērus, klausīties dziesmas un vienkārši atpūsties."

/Klāvs/

PĒDĒJO GADU DARBA PRIEKI

Teksti: Vēlēšanās (2022 | KVADRIFRONS), Esiet sveicinātas, skumjas (Dailes teātris | 2021), Marija un zibens (2021 | Valmieras vasaras teātra festivāls), Ciešamā kārta (2020 | KVADRIFRONS) un tekstiņi Līgas Spundes izstādēm, u.c.
Režija: Ciešamā kārta (2020 | KVADRIFRONS) Vēsā (2022 | Valmieras Vasaras teātra festivāls), Savādi cilvēki stāv ļoti savādi (2021 | Sansusī), Himna (2018 | KVADRIFRONS), u.c.

IZSAKĀS BIEDRI

“Visdižākais režisors, viltīgākais dramaturgs un prasmīgākais fotošopa pavēlnieks kāds dzīvojis šajā gadsimtā. Dzirkstoši talantīgs, vieds, mīļš un smukiņš, bet neparedzamos brīžos var kļūt bīstams.” /Ance/ “Dažreiz par daudz klausās “Bermudu divstūri”, tomēr, neskatoties uz to, ar vārdiem spējīgs radīt citu pasauli.” /Nikola/ “Žurks ir pieēdies, saimnieks tikmēr vērpj nākamo stāstu.” /Valters/ “Reizēm drusku nekonkrēts, bet ļoti mīļš un ļoti gudrs.” /Inese/ “Citiem pielipina savu "man slinkums to darīt" sajūtu, bet paslepus savus darbus izdara ar apbrīnojamu virtuozitāti. Manā skatījumā šī brīža labākais teātra tekstu autors Latvijā.” /Kronis/ “Dažreiz Klāvs saka, ka viņam ir slinkums, taču beigu beigās tieši viņš ir tas, kas izdara vissvarīgākās lietas un ir ļoti gudrs un aizkustinoši mīlīgs mūsu garīgais tēvs un iedvesmotājs.” /Paula/ “Klāvs reizēm ļoti vaimanā, bet ir arī ļoti, ļoti gudrs.” /Anna/ “Mēdz uzņemties vairāk darbiņus, nekā var vai vajag iespēt, bet īpaši necenšoties ir kaitinoši labs visā, ko dara. Kad sāk censties, tad vispār nav godīgi. Kopumā ļoti forši, ka ir tāds Klāvs.” /Gediņš/ “Ja tu nonāktu uz vientuļas salas, tad tu noteikti gribētu sev līdzi Klāvu, jo viņš būs neuzbāzīgs dzīvesbiedrs, ar kuru runāt par dzīves jēgu un uzrakstīt scenāriju par dzīvi uz salas.” /Reinis/ “Klāvs ātri sasvīst, bet ir nenormāli talantīgs mākslinieks un burvīgs režisors, ar ko man patīk un neapnīk strādāt. Superīgs ceļojumu biedrs.” /Āris/