Anna Ulberte

“2018. gada novembrī es KVADRIFRONA sociālajos tīklos ieraudzīju aicinājumu pieteikties brīvprātīgajā darbā - kļūt par “savējo”. Domāju, domāju, beigās aizsūtīju pieteikumu un tā nu teju 4 gadus vēlāk joprojām esmu šeit. Sāku kā brīvprātīgais, mazgājot grīdas, skenējot biļetes un iznēsājot plakātus, bet kopš 2021. gada marta esmu oficiāls biedrs un piedalos visādu lēmumu pieņemšanā. Pārsvarā šiverējos “aiz kadra” - meklēju naudu, producēju, rūpējos, lai izrādes ietvaros viss turētos kaut kādos racionālos rāmjos. Koordinēju “Latvijas Skolas somu” un runājos ar skolotājām. Mēdzu būt visai vējaina, bet ļoti mīlu teātri, savus draugus un to, ko daru."

/Anna/

PĒDĒJO GADU DARBA PRIEKI

Smaga mūzikas izrāde “Pisties vai dzīvot” | 2022 |R. Botera režisēta lielformāta izrāde
Dejas apmaiņa “HOROS” | No 2022. gada jūlija līdz šim brīdim | Laikmetīgās dejas rezidenču un viesizrāžu programma Aizputē | Organizatori: biedrība TUVUMI.
Projekta “Jauno maiņa” izrādes Dirty Deal Teatro | 2021 | Jauno skatuves mākslinieku programma 4 Latvijas teātros. A. Sīles uzraudzībā producēju izrādes “Saule riet austrumos” (rež. M. Gūtmanis), “Es atceros šo krūšturi” (rež. A. Klišāne un J. Lūsis), “Sēņošanas čempionāts 2021” (rež. I. Bloka).
Diplomdarbu skate Latvijas Kultūras akadēmijā | 2020/2021 | Šajā mācību gadā LKA tapa 40 diplomdarbu izrādes aktieru, teātra režisoru un laikmetīgās dejas horeogrāfu kursiem. No tām 7 producēju un izpildproducēju es. Vislielākais prieks - “Konklāvs” K. K. Košina režijā Dirty Deal Teatro. Izrāde saņēmusi arī Spēlmaņu nakts balvu.

IZSAKĀS BIEDRI

“Producente ar lielo P! Neremdināmi sprigana, apņēmīga, smaidīga un braša, bet brīžiem gadās, ka drusku par šerpu.” /Ance/ “Retu reizi čut-čut par daudz enerģijas, tomēr izcili enerģiska producente – ar savu sirdi un dvēseli dzīvo teātrī.” /Nikola/ “Jaunais racējs, toties ar smaidu un krasām.” /Valters/ “Brīžiem par daudz šefo, bet izcili lojāla un ļoti sirsnīga.” /Inese/ “Anna mēdz ķiķināt gandrīz katra teikuma galā. Labā īpašība? Mēdz ķiķināt gandrīz katra teikuma galā, tas mēdz uzlabot slikto omu. Palīdz arī Annas personība kopumā, kuru var raksturot kā pozitīvisma un profesionalitātes lādiņu.” /Kronis/ “Anna var saproducēt jebko un saprasties ar jebkuru. Viņa var visu. Dažreiz viņa varētu varēt arī drusku mazāk - tas viņu nepadarītu kaut kādu nevērtīgāku.” /Klāvs/ “Annas smiekli skan bieži un skaļi, tomēr viņa ir liels malacis un bieži uzņemas lietas, kuras neviens cits nevēlas uzņemties vai vienkārši ir slinkums.” /Paula/ “Ja tu nonāktu uz vientuļas salas, tad tu noteikti gribētu sev līdzi Annu, jo viņa ar saviem smiekliem neļaus tev saskumt un visu salu piestaros ar pozitīvu gaisotni.” /Reinis/ “Dažreiz smejas tad, kad nebūtu jāsmejas, bet nenormāli jaudīga, enerģiska un ļoti izdarīga meitene ar iedvesmojošu entuziasmu.” /Āris/ “Anna dažkārt ņem vairāk, nekā esi gatavs dot, un dod vairāk, nekā esi gatavs saņemt, bet tikai tāpēc, ka viņai ir neticami plaša sirds un apbrīnojami enerģijas resursi. Gandrīz neizsmeļama sociālā baterija, kuras enerģijas avots ir mīlestība pret darbu un cilvēkiem.” /Gediņš/